Shkodran Shala

Nuk ka akoma asnjë votë

Shkodran Shala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Krenar Vehebiu

Ardian Isufi

Mexhait Ramadani

Nazmi Sejfullahu

Nazim Dulatahu

Nexhat Haliti

Isa Gashi

Ekrem Bashota

Mentor Mushkolaj

Nikolin Perpali


Tags: Shkodran Shala

Krijo Një Kartolinë