Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shkumbin Ismaili - Bindem (2008)

Shkumbin Ismaili - Shkurt Dhe Shqip (2012)

Shkumbin Ismaili - Nuk Ta Fal (2017)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet