A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkumbin Ismaili

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  341
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Shkumbin Ismaili is a popular singer of Pop & Pop-Rock music. Shkumbin Ismaili është këngëtar nga Tetova, i cili këndon në stilin e tij unik, formula e tij e shkrirë kombinuar në mënyrë perfekte me disa motive tradicionale që tingëllojnë të përsosura, shfaqjet e tij unike e kanë rritur famën e tij astronomikisht. Në Prill 2006, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Largohesh (Jeta Ime)". Në Maj 2007, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vargjet E Fundit". Më datë 3...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Official

Webiste

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Nuk Ta Fal (2017)

Shkurt Dhe Shqip (2012)

Bindem (2008)


» Add A Song »

Vetem Ti
Me Ty Dua Te Jem
Te Betohem
Nuk Ta Fal
Shqiperi Nena Ime
Kjo Zemër Nuk Është Gur
Mos Me Akuzo
Dikur...
Se Ç'mu Desh
A Me Ke Thene Ti Vete?


Translations (3)


Related Artists:

Valon Shehu

Briz Musaraj

Agim Tejeci

Florent Abrashi

Mentor Haziri

Shemi (Ilirët)

Altin Goci

Ergi Dini

Hidaver Osmani

Nazmi Belica


Tags: Shkumbin Ismaili, Shkumbin Ismajli

Shkumbin Ismaili in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019