Audio

Shkumbin Kryeziu & Emine Toska - Dridhu Dridhu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2019

2019-05-17T17:03:15

Më Shumë Nga

Emine ToskaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhu Dridhu" kënduar nga Shkumbin Kryeziu & Emine Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu & Emine Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...