TEKSTESHQIP

Shkumbin Kryeziu
Euridike
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Euridike" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është vetë këngëtari, teksti u përgatit nga Ekrem Kryeziu, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Xhevdet Gashi.