TEKSTESHQIP

Shkumbin Kryeziu
Kujtimet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kujtimet" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori vetë këngëtari, tekstin e përgatiti Blin Tërmkolli, okestracionin e përgatiti Nexhi Vuniqi, ndërsa studio producenti rezulton të jetë Studio Sumer.