TEKSTESHQIP

Bini Diez
E Lendove Zemren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Lendove Zemren" kënduar nga Bini Diez.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është vetë artisti.