Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkumbin Tafilaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shkumbin Tafilaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Raised in the midst of an intellectual family Shkumbin Tafilaj was encouraged to pursue all his dreams, an ideal that was extended to all four siblings by their very devoted and supportive parents. It is safe to say that having their parents support has played a key role in the success of each and every one of BINI’s siblings; as it was Shkumbin‘s parents goal to ensure that each one of their children receives an excellent education. Educatio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

GT

Astrit Stafai

Bajram Jakaj

Flori Çoçaj

Shkelqim Kosova

Armend Sherifi

Demush Malaj

Ergin Brahimi

Papushi

Hysni Zeqiri


Tags: Shkumbin Tafilaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet