A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkurta Selimi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Shkurta Selimi is a singer of Pop music. Më datë 7 Tetor 2017, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Fero, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga Filmnation. Më datë 24 Nëntor 2018, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Pike Mu Bone". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 13 Prill 2019, Shkurta Selimi publikon videoklipin "A E Din Se". Muzika e këngës u pun...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alina Shku

Flutura Babaj

Merita Hasani

Rilinda Bajrami

Erina Sherifi

Biondina Latifi

Ilda Krama

Bena

Albulena Berisha

Erleta


Tags: Shkurta Selimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019