Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - O Bilbil Me Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

o bilibil me pika pika o bilbil me pika pika a tkom thon mos rri me qika a tkom than mos rri me qika se ato jan kopelica se ato jan kopelica o bilbil me pika te kuqe o bilbil me pika tkuqe atkom thon mos rri me nuse a tkom than mos rri me nuse se ato i kan bust e kuqe se ato i kan bust e kuqeeeeo bilbil me pika te bardha o bilbil me pika te bardha atkom thon mos rri me plaka a tkom than mos rri me plaka se ato i kan fjalt e gata se ato i kan fjalt e gataaa


Ky tekst u dërgua nga  drenusha

Shkurte Fejza - O Bilbil Me Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil Me Pika Pika".
3. Video është e këngës "O Bilbil Me Pika Pika", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 1