Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Shembi Burgjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse na mbet kjo nan fisnike
Me nje lot ne sy
Ja kan tret yllin e zemres
Ne nje burg te zi x2

Zjen Kosova nga zemrimi
Thirrja qiellin e shpon
Çke Serbi me zogjt e shqipes
Them pse m'i ndalon x2

Ref...
Ulu qiell e lesho rrufe
O njeri o njeri ku je
Me drejtsin e kesaj bote
Shembi burgjet permbi dhe

Me drejtsin e kesaj bote
Shembi burgjet permbi dhe

Pse na mbet ky lot femije
Edhe ne liri
Ja kan tret nanen trimnesh
Ne nje burg te zi x2

Zjen Kosova nga zemrimi
Thirrja qiellin e shpon
Çke Serbi me zogjt e shqipes
Them pse m'i ndalon x2

Ref...
Ulu qiell e lesho rrufe
O njeri o njeri ku je
Me drejtsin e kesaj bote
Shembi burgjet permbi dhe

Me drejtsin e kesaj bote
Shembi burgjet permbi dhe


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Fejza - Shembi Burgjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shembi Burgjet".
3. Video është e këngës "Shembi Burgjet", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0