A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shkurte Fejza - Djal Prej Dukagjinit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Këngë e albumit:

"Shqiptari Te Dua"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005


Një ngrohtësi qe ta fal zemra
kurr mos e harroooo
ajo asht ma e ngrohtë se dielli
andaj më kujto
Tek ti mendja m'rin çdo dittt
o sa shum te du
me ty natën e boj dit
paske qen per mu

Refeni
ohohoooooooooooooo
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT

2x
une jetoj me dashnin tande
sa merak te kam
kur me flet e me shikjon
zemren pesh ma qon
Tek ti mendja m'rin çdo dittt
o sa shum te du
me ty natën e boj dit
paske qen per mu

Refeni
ohohoooooooooooooo
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT

2x
Refeni
ohohoooooooooooooo
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT
qerpikun me rrema
te dua thot zemra
si arom e blinit
djal prej DUKAGJINIT


Ky tekst u dërgua nga Arttan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019