Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - E Mora Kuferin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

e mora kuferin oj nan
rrugen sec e mora
tani me dit te mir moj nane
se ne gurbet shkova

tani me dit te mir moj nane
se ne gurbet shkova

REF
aman aman
ej vallah oj dera shpis
kam lan nanen tuj merzit
ej vallah moj shpija e mar
kam lan nanen gjith tuj ka

te coft rruge e mbare o bir
t'ma bajsh mu hallal
i kam m'bushun vitet nana
n'doshta s'me gjen gjall

kam m'bushun vitet nana
n'doshta s'me gjen gjall

REF
aman aman
ej vallah oj dera shpis
kam lan nanen tuj merzit
ej vallah moj shpija e mar
kam lan nanen gjith tuj ka

REF
aman aman
ej vallah oj dera shpis
kam lan nanen tuj merzit
ej vallah moj shpija e mar
kam lan nanen gjith tuj ka


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Shkurte Fejza - E Mora Kuferin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mora Kuferin".
3. Video është e këngës "E Mora Kuferin", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0