Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Pa Bashkim Nuk Ka Fuqi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Moj Shqypni ylli i liris
Nana jon djepi i trimnis
Varri i t'hujve vatra jon
Ty te paçim pergjithmon

Varri i t'huajve vatra jon
Ty te paçim pergjithmon

Ref...x2
Pa bashkim nuk ka fuqi
Pa Kosove nuk ka Shqypni
Pa Shqypni Kosove nuk ka
Bashk te dyja bejn kala

Moj Shqypni shqiponja nan
Kosova jote u plagos ran
Çaje qiellin flak e gjam
Fluturo çoje ne kam

Çaje qiellin flak e gjam
Fluturo çoje ne kam

Ref...x2
Pa bashkim nuk ka fuqi
Pa Kosove nuk ka Shqypni
Pa Shqypni Kosove nuk ka
Bashk te dyja bejn kala


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Fejza - Pa Bashkim Nuk Ka Fuqi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Bashkim Nuk Ka Fuqi".
3. Video është e këngës "Pa Bashkim Nuk Ka Fuqi", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0