Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Nena Ime Qoft Beku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Kush te ka rrit moj nuse
Qe kaq shum je zbukuru x2

Ajo nena ime
Ajo qoft beku x2

Ref...x2
Oj Luli e holl e gjat
Te ka rrit nana me mjalt
O me mjalt e me sheqer
T'paska rritun per ket der

Kush te ka rrit moj nuse
Qe kaq shum je zbukuru x2

Aj babai im
Ai qoft beku x2

Ref...x2
Oj Luli e holl e gjat
Te ka rrit babai me mjalt
O me mjalt e me sheqer
T'paska rritun per ket der

...

Ref...x2
Oj Luli e holl e gjat
Te ka rrit babai me mjalt
O me mjalt e me sheqer
T'paska rritun per ket der


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurte Fejza - Nena Ime Qoft Beku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime Qoft Beku".
3. Video është e këngës "Nena Ime Qoft Beku", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0