Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Po Na Merr Vallja Hjeshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse moj çik nuk ke kallzu
Qe kaq mir din me vallzu
Ti po thu se m'ka ardh marre
Po ti koke has valltare

Ti po thu se m'ka ardh marre
Po ti koke has valltare

Ref...x2
Po na merr vallja hjeshi
Qysh kur dole ti me kcy
Atmosfera u be e gjall
Ti kur dole e ke kall

Si t'ja kesh hatrin najkuj
Dallendysh per mu luj
Merre vallen mir vallzo
Ma gezo zemren mos prito

Merre vallen mir vallzo
Ma gezo zemren mos prito

Ref...x2
Po na merr vallja hjeshi
Qysh kur dole ti me kcy
Atmosfera u be e gjall
Ti kur dole e ke kall

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurte Fejza - Po Na Merr Vallja Hjeshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Merr Vallja Hjeshi".
3. Video është e këngës "Po Na Merr Vallja Hjeshi", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0