Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Me Pas Kan Si Ti E Mir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
As zdu rruze as zdu lir vec e du nji djal te mir

Me pas kan si ti e holl mu kish ngri bardaku
Ndor... me pas kan si ti e holl mu kish ngri
Bardaku ndor...mu kish ngri bardaku ndor
Gjysa akull e gjysa bor...


Ky tekst u dërgua nga Gjovana cotajShkurte Fejza
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2015


Shkurte Fejza - Me Pas Kan Si Ti E Mir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Pas Kan Si Ti E Mir".
3. Video është e këngës "Me Pas Kan Si Ti E Mir", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0