Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Gajdegji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sot ka fest gjith Shqiptaria
Hidhet vallja e nuk pushon
Knohet kanga e bjen alltia
Bjeri gajdes o mor djal o

Bjeri gajdes gajdegji
Bjeri mos tu thaft e dora
Gajdegji or djal i ri
Sot feston Kosova
2x

Nuk ka dasem o pa dahulle
Nuk ka valle e pa valltar
Un kendoj e ju vallzoni
Veq perhajr o dasmor

Bjeri gajdes gajdegji
Bjeri mos tu thaft e dora
Gajdegji or djal i ri
Sot feston Kosova
4xNuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Fejza - Gajdegji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gajdegji".
3. Video është e këngës "Gajdegji", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0