Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Mirëmrama (Potpuri Gezuar 2019) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mirëmrama, mirëmrama i Zoti i shpisë
Mirëmrama, mirëmrama i Zoti i shpisë
A ke bukë, a ke bukë o me na dhanë
A ke bukë, a ke bukë o me na dhanë

Sa ka deti, sa ka deti ujë e ranë x2
Gëzime paçit, gëzime paçit ju gjithmonë 2x

Mirëmrama, mirëmrama e zonja e shpisë x2
A ke bukë, a ke bukë o me na dhanë x2

Sa ka deti, sa ka deti ujë e ranë x2
Gëzime paçit, gëzime paçit ju gjithmonë 2x


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtes

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Mirëmrama (Potpuri Gezuar 2019)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirëmrama (Potpuri Gezuar 2019)".
3. Video është e këngës "Mirëmrama (Potpuri Gezuar 2019)", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0