Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - S'të Harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Kur u nisa për gurbet
e të lashë në shpi
Sa mu dridh kjo zemër
Tuj mendu për ty

I kujtoj dy sytë e ty
të mbushur me lotë
Ti kujtoje zemrën time
që të don kaq fort

REF
S'të harroj asnjëherë
zemër s'të harroj
Je e vetmja dashuni
që për ty jetoj

II
Pikë në zemër më ka mbetë
Që s'të përqafova
Më përcolle gjithë te dera
Dorën ta shtrëngova

Ti do jesh gjithmonë me mua
Në thellësi të zemrës sime
Do të dua përgjithmonë
Dashuria ime

REF
S'të harroj asnjëherë
zemër s'të harroj
Je e vetmja dashuni
që për ty jetoj


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtesShkurte Fejza
Publikimi: 13/11/2021
Muzika: Kujtim Shala
Teksti: Shkurte Fejza
Orkestrimi: Kujtim Shala


Shkurte Fejza - S'të Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'të Harroj".
3. Video është e këngës "S'të Harroj", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0