TEKSTESHQIP

Shkurte Fejza & Gresa Behluli
Na Qeli Prap Thana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Qeli Prap Thana" kënduar nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.