Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shkurte Gashi - Ishte Nata E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2009

2009-07-20T21:44:12Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti pernjeher u thy
para teje zot nuk dua me te qaj
edhe pse syt i kam plot vaj
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaa ti ke qen dhe gjithmone ke mbete
dashuria e sinqert

Edhe pse me ike dhe pran teje sjam
un kete ta kam falur inatin sta kam
pse nuk mundem kurr qe dicka te t'bej keq
sjam si ti dhe kete merre vesh
buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaaaaa ti ke qen dhe gjithmon ke mbete
dashuria e sinqert
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaa ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuria e sinqert...


Ky tekst u dërgua nga  donchee
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...