Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

mu duk se u prish dynjaja u be kiameti
at dit kur zemra ime pa dashurii mbeti
mu duk se jeta mbaaroi rinia mu shua thon se shpresa vdes e fundit un ende te duaa

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

mos u bo se mke harruar se kurr nuk me deshte
lot e mia nuk pushun si shiu ne vjesht

pas dashuris tende zemer nuk dua kurgje tjeter
prandaj tlutem ktheju ktheju dashuris se vjeter

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

dje me the te dua teper sonte me dike tjeter
mos ma helmo jeten sa ke ndryshuar qe te deshta si duket kam gabuar
2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra

ty sosht gabimi i vetem ti paske dhe nje tjeter tash mos kerko falje
nga une u ndave dhe tmallkoj kjo zemer qe e vrave
2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra

2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra


Ky tekst u dërgua nga Hanna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Gashi - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0