Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Gashi - Dy Bylbyla Kuvendojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Bylbyla Kuvendojne".
3. Video është e këngës "Dy Bylbyla Kuvendojne", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Gashi - Dy Bylbyla Kuvendojne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

1 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00dy bylbyla kuvendojn
degem dege selam na qojn
hajde sonte krej po shkojm
dasmen vllau tja jeshojm 2x

hajde hajde sonte knojma
nimiher per har ja bajna
juve zoti ju bekoft
veq me gzim jeta ju shkoft 2x

trondofili qel motmot
vllau jon maj bukur sot
sat ket toka uje me pi
gjithmon paqi lumturi 2x

hajde hajde sonte knojma
nimiher per har ja bajna
juve zoti ju bekoft
veq me gzim jeta ju shkoft 2x


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet