Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Me Pas Mujt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di se nuk e ke pritur,
E di se t'kan merzitur
fjalet qe ti thash

Jeta me mbeshtet per muri
s'vlejn fjalet e burrit
Thehet besa qe ta dhash

Shum me mir qe t'kam rrejt
tash mundesh me flejt,
fajin ti lerma mua
Veten nuk muj me rrejt,
nuk muj me flejt
te thash nuk te dua
E TE DUA


Shkurte Gashi - Me Pas Mujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Pas Mujt".
3. Video është e këngës "Me Pas Mujt", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0