Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Kur ty ma thu nje fjale
Jetes sime drite i fal

Shpirti im kurr nuk shkon
Ne ate vend ku ty mungon.

Ref
Me ty dita me shkurtohet
Me ty jeta me ndryshohet
Me ty nata eshte e bardhe
Me ty zemra flet pa fjale.

Si pranvere me lule shume
Erdhe ty cele te une

Sme ngroh dielli i kesaj bote
Kur mungon buzeqeshja jote.

Ref
Me ty dita me shkurtohet
Me ty jeta me ndryshohet
Me ty nata eshte e bardhe
Me ty zemra flet pa fjale.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0