Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Fol Fol Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Remzia...
Dola dola ty me te pa
Fol njehere ta ndi ate za
Ty me fole vec me sy
Erdha vec per ty

Shkurta...
Dola dola ty me te pa
Fol njehere ta ndi ate za
Ty me fole vec me sy
Erdha vec per ty.

Ref
Fol fol ne dac mos fol
Nuk te kam than me ardh me zor
Ne dac me fjale ne dac pa fjale
Mos me me dasht nuk kishe dal.

Shyhreti...
Dola dola ty me te pa
E nuk munda me u nda
E kur zemra flet njehere
Fjalet nuk kane vlere

Remzia...
Dola dola ty me te pa
E nuk munda me u nda
E kur zemra flet njehere
Fjalet nuk kane vlere.

Ref
Fol fol ndac mos fol
Nuk te kam than me ardh me zor
Ne dac me fjale ne dac pa fjale
Mos me me dasht nuk kishe dal.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - Fol Fol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Fol".
3. Video është e këngës "Fol Fol", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0