Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Po Te Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ky tekst u dergua nga Arsimi

Mjafton vec nje fjale
Ta thote buza jote
Per ty do te shkoja
Ne fund te kesaj bote.2 here

Ref
Po te pres po te pres
Ty o ylli ne mengjes
Ty oj lulja plot me vese
Po nuk erdhe do te vdes.

Mjaton vec nje here
Te ma thuash ate fjale
Me shume se nje jete
Do ta kisha fale.2 here

Ref
Po te pres po te pres
Ty o ylli ne mengjes
Ty oj lulja plot me vese
Po nuk erdhe do te vdes.


Shkurtja Shyhreti Remzia - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0