Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Me Qeshe A Me Qa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Sa kohe na u be me ty pa u pa
Malli me ka marr me ta ni ate za
Malli me ka marr me i pa ata sy
Si dikur me nejt bashke me ty.

O a te besoj a mos te besoj
Se prape ty po te takoj
A me qesh a me qa
Per keto zemra qe jane nda.

Sa kohe na u ba me ty pa u pa
Malli me ka morr me ta ni ate za
Malli me ka marr me i pa ata sy
Si dikur me nejt bashke me ty.

O a te besoj a mos te besoj
Se prape ty po te takoj
A me qeshe a me qa
Per keto zemra qe jane nda.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Me Qeshe A Me Qa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Qeshe A Me Qa".
3. Video është e këngës "A Me Qeshe A Me Qa", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0