Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Kush Tmashtroi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa gezime sa premtime
Mi ke falur ne takime
Sa fjale te ambla mi ke thane
Sot ty ike me ke lene

Sa gezime sa premtime
Mi ke falur ne takime
Sa fjale te ambla mi ke thane
Sot ty ike me ke lene.

Ref
Kush te mashtroi kush te mashtroi
Qe prej meje te largoi
Kush te mashtroi kush te mashtroi
Qe me dhimbje me la te jetoj.

Thuj per ty nuk kisha vdeke
Thuj per ty skisha jetu
Thuj njehere se zemra jote
Ne kete jete ska rreh per mu

Thuj per ty nuk kisha vdeke
Thuj per ty skisha jetu
Thuj njehere se zemra jote
Ne kete jete ska rreh per mu.

Ref
Kush te mashtroi kush te mashtroi
Qe prej meje te largoj
Kush te mashtroi kush te mashtroi
Qe me me dhimbje me la te jetoj.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - Kush Tmashtroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Tmashtroi".
3. Video është e këngës "Kush Tmashtroi", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0