Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Cou Emine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Shkurta...
E cou Emine moj se na dul sabahi
Cou Emine moj se na dul sabahi
Bjerma mu o nji gote caji
E bjerma mu o nji gote caji

Shyhreti...
O nji gote caji o me shume sheqer
E nji gote caji o me shume sheqer
O se sot zemra o me esht be zeher
Se sot zemra o me eshte be zeher

Remzia...
Vish dimijat filxhana filxhana
Vish dimijat filxhana filxhana
Cou Emine moj se nuk je te nana
Cou Emine moj se nuk je te nana.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Cou Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cou Emine".
3. Video është e këngës "Cou Emine", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0