Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Nate E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shyhreti...
Kush po lun me def
Vajzat bojshin qef

Shkurta...
Lujshin hedhshin valle
Sot eshte nate e madhe

Remzija...
Lujshin hedhshin valle
Sot eshte nate e madhe

Bilbilat...
Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Shyhreti...
Spo pushon tupani
Gjithe nata na zbardhi

Shkurta...
Spo pushon tupani
Gjithe nata na zbardhi

Remzija...
Lum bojka shoqnija
Nga konga e rakija

Bilbilat...
Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po bohet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti.


Ky tekst u dërgua nga Anifja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Nate E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nate E Madhe".
3. Video është e këngës "Nate E Madhe", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0