Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Ku Ke Rrushe Ku Ke Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sebashku...
Ku ke Rrushe ku ke ti x2
Kesh me ble lala leblebi x2

Te ne ne moj thellenze e re
Te ne ne hajde rri me ne

Shkurta...
Ku ke Rrushe ne Elbasan x2

Shyhretja...
Kesh me ble lal molla me ngran

Remzija...
Kesh me ble lal molla me ngran

Sebashku...
Te ne ne moj thellenze e malit
Te ne ne hatri i ketij beqarit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Ku Ke Rrushe Ku Ke Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Rrushe Ku Ke Ti".
3. Video është e këngës "Ku Ke Rrushe Ku Ke Ti", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0