Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Dola Jashte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shyhreti...
Dola jashte po binte shi o po binte shi
Dola jashte po binte shi o po binte shi

Remzia..
Syzezen e kam kojshi o e kam kojshi
Syzezen e kam kojshi o e kam kojshi

Shkurta...
Dola jashte po binte bore o po binte bore
Dola jashte po binte bore o po binte bore

Shyhreti...
Syzeza ma ben me dore o ma ben me dore
Syzeza ma ben me dore o ma ben me dore

E deshta e mora nji unaze ja dhurova
E deshta e mora nji unaze ja dhurova ja dhurova


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Dola Jashte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Jashte".
3. Video është e këngës "Dola Jashte", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0