Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Çu Çu Rrushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Remzija...
Eej çu çu rrushja ne sabah
Ka la syte ka dale ne çardake

Shkurta...
Dul ne çardake e mori siten
Me dure te bardha ja kom ngjite

Shyhreti...
Me dure te bardha ja kom ngjite
Plot me rruza e bylyzyke

II
Shkurta...
Cka don djal per drek me te qite
A don pulen o me ta myte

Remzija...
A don pulen o me ta myte
A don petlla e fly te grymte

Shyhreti
As du petlla e fly te grymte
Vec me falsh faqe dhe dy syte.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Çu Çu Rrushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çu Çu Rrushja".
3. Video është e këngës "Çu Çu Rrushja", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0