Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Kah Po Shkon Oj Çikë Me Shëtit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Shyhreti...
Eej kah po me shkon çik me shetite
Po merr udha tjeter drit o tjeter drite

Shkurta...
Kaçurrel floket mbi supe
Kadal çik se ment mi hupe o ment mi hupe

Remzija...
Trupi yt si lis zabeli
Qka me bo moj un o i mjeri o un o i mjeri

II
Shkurta...
Me ta than nji fjal ne sy
Lum kush blen unaze per ty unaze per ty

Remzija...
Me ti than dy fjal per ngate
Lum kush blen per ty sahat per ty sahat

Shyhreti...
Thot kojshija i lagjes se vjeter
Te marrsha un e askush tjeter askush tjeter.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Kah Po Shkon Oj Çikë Me Shëtit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Po Shkon Oj Çikë Me Shëtit".
3. Video është e këngës "Kah Po Shkon Oj Çikë Me Shëtit", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0