Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Moj E Mirë Vetull Kunorë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkurtja...
Moj e mire vetull kunor vetull kunore x2

Remzija...
Shkon e vjen neper dasmore neper dasmore x2

Shyhretja...
Moj e mire me syn e zi me syn e zi

Remzija...
More djalin trim te ri moj trim te ri

Shkurtja...
S'ta dha kush e more vete e zgjodhe vet

Rermzija...
Shume sokola rritsh ne djep
Moj per atdhe

Sebashku...
Moj e mire me syn e zi me syn e zi
More djalin trim te ri moj trim te ri
S'ta dha kush e more vete e zgjodhe vet
Shume sokola rritsh ne djep
Moj per atdhe.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Moj E Mirë Vetull Kunorë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mirë Vetull Kunorë".
3. Video është e këngës "Moj E Mirë Vetull Kunorë", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0