TEKSTESHQIP

Shkurtja Shyhreti Remzia
Kenge Dasmash
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash" kënduar nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.