TEKSTESHQIP

Shkurtja Shyhreti Remzia
Potpuri 1 (A T'kujtohet / Malli M'ka Marrë)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (A T'kujtohet / Malli M'ka Marrë)" kënduar nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.