Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shonak - Hey (Feat. Mary X)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1

kur jam me ty un po ndihem mir
nuk du gjo tjeter veq me kan na tdy
momentet qe na tdy do i kalojm
beso te zemra jem se kjo nuk esht nje loj

mtrego se ku je un po vi me tmar
lyp ca tdush veq kerko , se boten kam me ta fal
nese na dy jena bashk e kam krejt boten
nese tjerat xhelozojn ato tvogel e kan boten

du me kan me ty se ndihem mir
njerzit kan zili per ata sna e ni
shof qiellin si ma pa syt e tu
je ajo qe shum mu mke fiksu

Ref (x2)

hej hajde ti tw lali jot besom se me ket djalin ke me u ndi hot
se krejt ca foli mdalin veq nga zemra ti e din se ke me kan gjith jeten e jemja

verse 2

se. imagjinoi boten un tjetoi pa ty
athu zemra ime do ket fuqi me nejt pa ty

yeaa bani ni pytje vetes a thu ja vlen
me mendu per diko qe nuk ka men
me dasht ma shum se un jo nuk ke me gjet
edhe sikur une tvdes dhe tlargohem nga kjo jet

telefonin po bjen e ti shpejt po i afrohesh
ndoshta je xheloze apo thjesht u bane kurioze
menja jote dreq shum shpejt e kupton
kur mshef me tjera po kurr sem harron

e di qe bohesh me nerva shum shpejt me mu
e di qe zemra tdhem shum kur nuk je me mu
zgjohesh ne krevat kur aty mu nuk mshef
direkt tshkon menja sikur me tjera jam per cef

ftyra jote e bukur dhe pamja krejt perfekte
tjerat ty t xhelozojn se tka fal zoti pa defekte
Shonak
Featuring: Mary X
Publikimi: 04/12/2017


Shonak - Hey
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey".
3. Video është e këngës "Hey", por nuk këndohet nga Shonak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shonak:


Komente 0