Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shook

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shook është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Dhjetor 1994, Shook marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Jam I Lire". Në vitin 1996, Shook publikojnë albumin "Semafor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSemafor (1996)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ngroba

Asgje Sikur Dielli

Bon Bon Band

Grupi Aida

Votra

ParadoX

Djemt E Drinit

TNT

Lindja

Këpurdhat

Tags: Shook, Grupi Shook


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet