Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Deda - S'ka Kurrgjo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Veç edhe pak
Rri me kcy
Ama dorën
Msheli sytë

Ka zbardhë dita
Pa na vetë
Çelja derën
Le t’hin krejt

Ka tri net që gjumë s’kom bo
Ka tri orë që za s’kom mo
Përveç neve s’ka kurrgjo

Po shkëlqen krejt çka po shoh
Po ma then kur po m’shtrëngon
Përveç neve s’ka kurrgjo

Veç edhe pak
Rri qitu
Sa t’i kryjna
Edhe qito

Ka tri net që gjumë s’kom bo
Ka tri orë që za s’kom mo
Përveç neve s’ka kurrgjo

Po shkëlqen krejt çka po shoh
Po ma then kur po m’shtrëngon
Përveç neve s’ka kurrgjoRenditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2020
Muzika: Shpat Deda
Teksti: Shpat Deda
Gitare Elektrike, Melodikë, Midi: Shpat Deda
Zëri I Dytë: Blerta Ismaili
Inxhinier I Inçizimit Dhe I Miksit: Dritëro Nikqi
Inçizuar Dhe Miksuar: Studio C, Prishtinë
Masterimi: Cem Oral, Jammin Masters, Berlin
Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:


Komente 0


Shpat Deda - S'ka Kurrgjo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Kurrgjo".
3. Video është e këngës "S'ka Kurrgjo", por nuk këndohet nga Shpat Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.