A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpat Kasapi

Dilema ➡ Дилема

 Shqip ➡  Bullgarisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Dilema

Thuaje vetem thuaje
A po don ti zemer a s'po don
Njehere po edhe njehere jo
Nervozohem pse nuk po kuptoj

2x:
Ani ani mama
Veten e ki majte

Ref. 2x:
O Me dilema
Zemra ime me dilema
A don me kon
Sonte e jemja
Xhane xhane ti ma jep
Se ma don zemra
O me dilema zemra ime
Se u cmenda

Nuk te shkon jo ty
Nuk te shkon
Me dilema
Po manipulon
Un e di zemer
Po ben loje
Por un ty me tjeter
Nuk te nderroj

2x:
Ani ani mama
Veten e ki majte

Ref. 2x:
O Me dilema
Zemra ime me dilema
A don me kon
Sonte e jemja
Xhane xhane ti ma jep
Se ma don zemra
O me dilema zemra ime
Se u cmenda


Дилема

Кажи, само кажи
Какво иска, какво не иска сърцето ти
Един път да, един път не
Нервирам се, защото не те разбирам

2х:
Хайде, хайде, мила моя
Все ми противоречиш

Ref. 2x:
О, в дилема
Сърцето ми е в дилема
Какво искам да имам
Днес си моя, ти си моя
Мила моя, ти ми даваш това,
Което сърцето ми иска
Сърцето ми от тази дилема
Полудя

Не ти отива,
Не, не ти отива
С тази дилема
Да ме манипулираш
Аз зная, сърце мое,
Че си играеш
Но с друг аз няма да те деля

2х:
Хайде, хайде, мила моя
Все ми противоречиш

Ref. 2x:
О, в дилема
Сърцето ми е в дилема
Какво искам да имам
Днес си моя, ти си моя
Мила моя, ти ми даваш това,
Което сърцето ми иска
Сърцето ми от тази дилема
Полудя

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019