A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shpat Kasapi - Do Te Vi Nje Dite (2003)

Shpat Kasapi - Axhamiu (2004)

Shpat Kasapi - Pa Ty S'jetoj (2005)

Shpat Kasapi - Kush Te Ndau Prej Meje (2006)

Shpat Kasapi - S'e Pranon (2007)

Shpat Kasapi - Sillu Pshtillu (2008)

Shpat Kasapi - Best Of (2008)

Shpat Kasapi - Gajdexhiu (2009)

Shpat Kasapi - Live (2009)

Shpat Kasapi - Medikament (2010)

Shpat Kasapi - Sa Me Lendoi (2011)

Shpat Kasapi - Bukurane (2012)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019