A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Pak Tuj Qesh Pak Tuj Fol


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/01/2013

2013-01-18T04:46:40

Boll e mire me syt e zi me tu lut emrin s'ta di shum e re por me vjen qudi fort pom dukesh axhami. 2x

Pak tuj qesh e pak tuj fol me robrove per 1 ore ske përvoj ne dashuri e ma ban shpesh 8 me 2. 2x

Ndoshta dukem pak e re por taman me dashuru pak me sy e pak me vetull djal mjafton met rotullu. 2x

Pak tuj qesh e pak tuj fol te robroj djal per nje ore skam përvoj ne dashuri por ta baj shpesh 8 me 2.2x

Pak tuj qesh e pak tuj fol te robroj djal per nje ore skam përvoj ne dashuri por ta baj shpesh 8 me 2. 2x

O moj mike fol 1 fjal mos me thirr ma kadal kam gabu shum mir e di mos gabo edhe ti
une njeher te humba mos me humbe ti prandaj kerkoj falje ktheu perseri une 1herë te humba zdua perseri mir se erdhe zemer te dua veq ty

Qysh pom dukesh si llokum si me kan e vizatum a met hanger a met rujt a met pa a veq me shujt lumi une e mjeri une o me kend une paskam pun
o mor djal fal perendis kshtu jan gocat e shipris
veq niher me dor met prek kukulala ishe djeg e 1 puthje me ta fal beso ishe kall,
nuk e kam veq sa per sher pom dukesh si karamel
a met hanger a met rujt a met pa e veq me shujt lumi un e mjeri un o me kend un paskam pun
veq niher me dor met prek kukulala ishe djeg e 1 puthje me ta fal beso ishe kall.


Lyrics submited by Shemsija
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019