Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Ty Te Mendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Qka mund te bej per ty qe ti te jesh e lumtur dhe tme kerkosh si kur i humbur tash jemi bere te humbur per njeri tjetrin ne ket bot veq lotet neve na ngushlojn sikur asgje ste duhet qe ti tjesh prap me mua si duket nuk tintereson veshtir dot jet per mua qe un ty te te harroj falje ty dot kerkoj

Ty te mendoj e degjoj shpirtin tim qe me lot kendon edhe pse ti se meriton pse me lendon kur edi qe vetem ti mua me qetson edhe pse nuk po beson 2x

Qka mund te bej per ty qe ti te jesh e lumtur dhe tme kerkosh si kur i humbur tash jemi bere te humbur per njeri tjetrin ne ket bot veq lotet neve na ngushlojn

Ty te mendoj e degjoj shpirtin tim qe me lot kendon edhe pse ti se meriton pse me lendon kur edi qe vetem ti mua me qetson edhe pse nuk po beson 3x


Ky tekst u dërgua nga .. Kumanovarja ..


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shpat Kasapi - Ty Te Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Mendoj".
3. Video është e këngës "Ty Te Mendoj", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0