Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Flirton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flirton".
3. Video është e këngës "Flirton", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Flirton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/01/2009

2009-01-23T20:16:17+00:00Flirton sa her takon ti syt e saaj
syt e saaj ëndërron të zgjosh deshiren
e trupit t´ saaj e trupit saaj kupton
nga ankthi yt dhe kjo me torturon

se edhe ti te zemres saj nje vend kerkoon
kerkoon sa shpesh sa shpesh e kam goditur
shikimin tend shikimin tend dhe ti dhe ti me
kryet ulur nje fjal se fleeet nje fjal se fleet

e ajo më e pafajshmja ne bot në heshtje
buzen e kafshon më koot ne e shohim si e
mban një lot pse ndodhi o zoooot o zooot

e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e
di që gaboooj por te ndahesh nga ajo s´kerkooj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e
di që gaboooj por te ndahesh nga ajo s´kerkooj

e duaaa e duaaa e duaaa
e duaaa e duaaa e duaaa
aaaaaaaaaaëëë na na na na

flirton me ëmbëlsin e shpirtit t´saj e shpirtit
t´saaaj e shoh si ajo fshihet nga ndjenjë e saaj
nga ndjenjë e saaaj rrnon këndimiiii po nuk ka
faj ajo edhe une te zemre saj nje vend kerkoooj

degjom miku im më degjoooo ç´është kjo
ndjenjë për zjarret që të pushtoooj a ja vlen e
jotja dashuriii ta lësh në mes te udhes ktë miqsi
si gjdo e mir diqka sakrifikon pse ndodhi o zot

a ja vlen e jotja dashuri ta lësh në mes të udhës
kët miqësi e dua e dhe pse mir e di që gaboj
por t´me ndash nga ajo s´kerkooojj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e

di qe gaboj për te ndahesh nga ajo s´kerkoooojj
e dua falma qe e dua e dua dhe pse mir e di
që gaboj por te ndahesh nga ajo s´kerkoooojjj

e dua falma qe e dua e duaaaaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Tali
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet