Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Boll e heshtur kete nate
pikur loti diku ra,
iku ajo dhe me laaa
hapat lehte i degjoj
dera hapet, une shikooj
por e kot nuk esht ajoo
lutem zemer, lutem kthehu tiii
ne dhomen time prishe ket qetsi

Ref:
A thua pse per mua ti
nuk ndjen me mall
a thua ti ke qen
dhe egziston vertet
e ajo ndjenj per ty dikur
qe ndizte zjaarr
ne nje kujtes mbeti vetem nje poorta

Horizonte pa fundsi
une ty te imagjinoj
sikur doren ta shtrengooj
iku larg ne largesi
pyes veten, na kujton
kjo dilem me mundooon
lutem zemer, lutem kthehu tii
ne dhomen time prishte ket qetsi

Ref:
A thua pse per mua ti
nuk ndjen me mall
a thua ti ke qen
dhe egziston vertet
e ajo ndjenj per ty dikur
qe ndizte zjaarr
ne nje kujtes mbeti vetem nje poorta


Ky tekst u dërgua nga Alina & FjollaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Shpat Kasapi
Tex & Ork: Fatos Lumani


Shpat Kasapi - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0