Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Ndoshta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/01/2011

2011-01-03T19:37:26+00:00jam perseri aty ku ishim ne
por jam vet
se heshtja jote pushuar hesht
thuaj ku je
ref
ndoshta me per ty une nuk kam vlere
ndaj dhe me le si te mjere
ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s do kesh frik
ndoshta me per ty une nuk kam vlere
ndaj dhe me le si te mjere
ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s do kesh frik
na na na na na na
te stol i vjeter ku uleshim ne
mbeta vet
se heshtja jote pushuar hesht
thuaj ku je
ndoshta me per ty une nuk kam vlere
ndaj dhe me le si te mjere
ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s do kesh frik
sa me doje sa te doja sa me doje dikur
sa me doje sa te doja sa me doje dikur
mmm ti na na ndoshta me per ty une nuk kam vlere
ndaj dhe me le si te mjere
ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s do kesh frik
sa me doje sa te doja sa me doje ti
sa me doje sa te doja sa me doje tii
sa me doje sa te doja sa me doje tii
sa te doja sa me doje une ty
e di se pa mua sdo kesh drit


Ky tekst u dërgua nga  xhemile
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë