Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Fol Qka Ta Don Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nese sonte vjen afer meje
ti e mir ... une prej teje
Shum kam qef me t'pa sy me sy
... veq me ty

Edhe pse ende nuk me thu
buzet po te digjen per mu
Se nuk vjen tani pa kanga
...

Ref (2x):
Fol qka ta don zemra
mos e kqyr per pak
Krejt qka don prej meje
sonte do ti jap


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa





Shpat Kasapi - Fol Qka Ta Don Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Qka Ta Don Zemra".
3. Video është e këngës "Fol Qka Ta Don Zemra", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0